סובלים מנשירת שיער? נסו שמן קיק או שמן קוקוס! 

 

אם אתם מחפשים טיפול מוכח ויעיל לנשירת שיער וודאי נתקלתם בהליכים רפואיים, כירורגיים או קבועים כמו השתלת שיער והדמיית שיער. אבל מה לגבי חומרים טבעיים יותר?
אם אתם לא רוצים לקחת סיכונים עם ניתוח כמו השתלת שיער, או אם הדמיית שיער מרגישה לכם כמו טיפול שלא באמת יעזור או ישיג את המטרה- כדאי שתנסו טיפולים אלטרנטיביים כמו שמן קיק או שמן קוקוס.

מכורות הרכישות הטבעיות בחו״ל כבר גילו את הטריק מזמן. קבוצות שלמות בפייסבוק מוקדשות לנשים הרוכשות חומרים טבעיים, תוספי תזונה וויטמינים באתרים כמו אייהרב או ויטה-קוסט. הנשים בקבוצות אלו הן ״מדעניות״ לא קטנות, חוקרות את היעילות של כל חומר טבעי על הגוף- לפני שהן פונות לכימיכאליים. שמן קיק ושמן קוקוס מככבים בקבוצות הללו, ונשים רבות מספרות זו לזו כי מריחת שמן קיק על הקרקפת או חפיפה של השיער שם שמן קוקוס עזרו להן בתקופת נשירת השיער שלאחר הלידה.
נשים אחרות מספרות כי מריחת שמן קיק או שילוב שמן קוקוס במסכות שיער ביתיות אף עזרו לבעליהן וטיפלו בצורה יעילה בנשירת השיער שלהם, אפילו עזרו למנוע התקרחות.

שמן קוקוס, ובעיקר חלב קוקוס, מכילים חלבונים, שומנים ומינארלים החיונים לתחזוקת השיער שלנו. החומרים הבולטים הנמצאים בשמן קוקוס ויעילים לטיפול בהתקרחות ונשירת שיער הם אשלגן וברזל. המחקרים התומכים ביעילות שמן הקוקוס לשיער מספרים גם כי אכילת קוקוס או שתיית חלב קוקוס יכולים לספק לגוף את הרכיבים הללו, מבלי למרוח את השמן על השיער.

שמן קיק גם ידוע ביעילותו למניעת התקרחות מהסיבה הפשוטה- שמן הקיק מסוגל, יותר מכל שמן אחר, לחדור לשכבות עמוקות יורת של העור שלנו באמצעות מריחה ושפשוף על שכבת העור החיצונית. שמן קיק מפחית דלקות, מנקה את הגוף שלנו מרעלים ואף משפר את זרימת הלימפה שלנו. בעבר, שמן קיק שומש בעיקר למלחמה במחלות עור זיהומיות, אך לאורך השנים הוא הוכיח את עצמו כמטפל בטיבעי בהתקרחות. ללא צורך בהשתלת שיער או הדמיית שיער. פשוט למרוח על הקרקפת שמן קיק.

אז לפני שאתם פונים לאמצעיים דרסטיים ויקרים לטיפול בהתקרחות ובנשירת שיער – נסו קצת ממה שלטבע יש להציע- שמן קוקוס ושמן קיק למניעת התקרחות’ נשירת שיער וחיזוק שורשי השיער .