סובלים מקרחת? בואו גלו כמה תעלה לכם השתלת שיער ! 

 

אם אתם שוקלים לעבור השתלת שיער עקב בעיה של נשירת שיער מאסיבית או התקרחות, ודאי תהיתם כמה עולה השתלת שיער והפתרון לקרחת . רוב המקומות המספקים פתרונות של השתלת שיער ונחשבים למומחים בטיפולים למניעת התקרחות ונשירת שיער גובים לפחות 5,000 ש״ח בעבור השתלת שיער. לגברים.

השתלות שיער אצל גברים נחשבות זולות יורת מהשתלות שיער לנשים, שכן השיער שצריך לגדול הוא בעל אופי שונה, היות ונשים לרוב מעדיפות שיער ארוך ושופע יותר ממה שגברים מוכנים להסתפק. גברים הסובלים מקרחת ישלמו על השתלת שיער מחיר התחלתי של 5,000 ש״ח, אך בהתאם לכמות השיער הנדרשת בהשתלה המחיר יכול לעלות אף ל20 אלף שקלים.

העלות של השתלת השיער אצל חלק מהאוכלוסיה מתגמדת לעומת הירידה בביטחון העצמי הנובעת מהימצאות קרחות בראשנו. לאנשים רבים, גברים ונשים ואחד, קרחת על הראש משמעותה ירידה חמורה בהרגשת הערך העצמי והביטחון, והם יהיו מוכנים לשלם כל סכום על מנת להחזיר לעצמם את המראה שהיה להם לפני שהתחילו לחוות נשירת שיער והתקרחות.

המחיר של השתלות השיער תלוי, כאמור, בשטח הנדרש להשתלה, סיבת הנשירה והמרפאה אותה תבחרו לבצע את ההשתלה עבורכם. תהליך ההשתלה נעשה תוך כדי לקיחת שערות (ועור) מהחלק האחורי של הקרקפת. כמות השיערות שאיתן ניתן לעבוד ולהשתיל ישפיע משמעותית על המחיר אותו תשלמו. הרופא אשר יבדוק אתכם לפני שתקבלו הצעת מחיר להשתלת שיער ידרג את רמת ההתקרחות שלכם בסולם מ-1 עד-7 הנקרא סולם נורווד. ככל שהמדד בסולם יהיה נמוך יורת כך המחיר שתשלמו יהיה נמוך יותר- שכן הקרחת אינה בשלב מתקדם.

בתהליך השתלת השיער יילקחו קבוצות של בין 1-4 שיערות מהעורף ויושתלו במקבצים לאורך חלקי הקרחת בראשכם. ככל שיהיו יותר קבוצות של שיער לעבוד איתן- ושטח פנים יורת קטן להשתיל עליו- כך המחיר שתשלמו להשתלת שיער יהיה נמוך יותר- ולהיפך.

אם אתם סבורים כי המחיר של השתלת שיער יקר עבורכם נסו לברר במרפאות ובמכונים השונים אפשרויות תשלום, הנחות, חלוקה לתשלומים ועוד. השתלת שיער היא אולי עיניין יקר- אבל למי שקרחת עבורו היא פגיעה בביטחון העצמי- לעיתים השתלת השיער היא מחיר שכדאי לכם לשלם.