שיקום השיער בצורה טבעית באמצעות ויטמינים 

 

אם אתם סובלים מנשירת שיער או התקרחות וודאי כבר שמעתם על כל הטיפולים. הדוד שעשה השתלת שיער, בת הדודה שהולכת עם פאה, החבר שעשה הדמיית שיער, והחבר של אבא שלוקח כדורים שאומרים שהם עוזרים לשיקום השיער ולהתקרחות. כל הדברים הללו, ניתוח, קעקועים קבועים (הדמיית שיער), פאה וכדורים- הם לא טבעיים.

ובנוסף להיותם יקרים הם לרוב פולשניים או לא מספקים.

לפני שאתם פונים לגורמים חיצוניים, אולי הגיע הזמן להסתכל פנימה, על המינראלים והויטמינים שיש לנו בגוף, ולראות אולי מחסור בויטמין מסויים הוא מה שגורם לנו לנשירת השיער מלכתחילה. ויטמינים ותוספי תזונה הם כבר מזמן לא דברים שלוקחים רק טבעונים ותזונאיים. ויטמינים רבים לשיער, שמנים טבעיים ומשחות יכולים לסייע לכם להחזיר קצת את השיער לראש.

שיקום השיער, עבור נשים וגברים רבים, יכול להיות פשוט הרבה יורת אם רק ״תחנכו״ את עצמכם קצת! קיראו באינטרנט על שמן קיק, שמן קוקוס, משחות שניתן להכין בבית לטיפול בהתקרחות ואולי גם הסיבות להתקרחות. לעיתים רבות הסיבה להתקרחות ושיער לא בריא היא מחסור בויטמינים H, B, A או K. כמו כן, מחסור בברזל, אבץ או סלניום בגוף יכולים לגרום לנשירת שיער.                            

מצד שני חשוב לדעת כי ויטמין C למשל יכול לגרום לנשירת שיער כאשר גופנו מכיל יותר מידי ממנו.ויכול לפגוע בשיער הבריא שלכם, גברים ונשים כאחד, כן, שמעתם נכון, הויטמין האולטימטיבי לטיפול בדלקות, זה שתמיד אמרו לכם שחייבים לקחת המון ממנו, יכולים לגרום לכם לאבד שיערות מהראש. 

אז איך משתמשים בויטמינים כדי לשקם את השיער בצורה טבעית? פשוט מאוד- הולכים לרופא. פנו לרופא המשפחה שלכם ובקשו לעשות בדיקה של הויטמינים והמינראלים המצויים לכם בדם. אם תיראו שם נקודות אדומות וחריגות תוכלו אולי לשים את האצבע על הסיבה שאתם מאבדים שיער בטרם עת. שאלו את הרופא שלכם או את הרוקח בקופת החולים על חבילות של מולטי-ויטמינים היכולים להחזיר לגוף שלכם את החומרים שחסרים בו, או נסו להיות יותר מסודרים וחכמים עם התזונה היומיומית שלכם והשלימו את המחסור בויטמינים בדרך הטבעית באמת- אוכל נכון.