אם היא טובה לווין רוני ואייל גולן – השתלת שיער טובה גם בשבילכם !  

       

הגדולים והמפורסמים הם אלו שקובעים את הטרנד, או אולי חייהם נכפים עליהם לפי הטרנדים. כך היה המצב עם אייל גולן, אשר בתחילת דרכו ״ענד״ כתר מפואר של שיער שופע, ומהופעה להופעה התחילו לצוף על ראש מפרצים וקרחות. לא ברור עדיין אם אייל גולן בחר לעשות השתלת שיער או פשוט הלך עם פאה, אבל חתיכות הפאזל מתחילות להתחבר.

איילן גולן, שהתחיל להקריח ולגלות מפרצים נדיבים ביותר, עלה שוב לבמה, קצת אחרי הסכסוך עם האמרגן שלו והקאמבק המיתולוגי, עם שיער שופע ויפהפה, גם על האיזורים שבפירוש ניתן לראות מקודם שהיו בהם קרחות. הסברה שאייל גולן השתמש בפיאה התחילה להפריך את עצמה כאשר הוא הופיע על הבמה עם קעקוע בגב הראש. הקעקוע נחשב לכיסוי על הצלקות שנותרו בעורף של אייל גולן לאחר שעבר השתלת שיער.

ובצד השני של הכדור עומד ווין רוני. או אולי נכון לומר- בועט.
ווין רוני מעולם לא אמר מילה כנגד ניתוח השתלת השיער שלו, ובכל אחת מעשרות הכתבות שיצאו עליו כשהגיע למגרש עם שיער בלונדיני בקדמת הראש, מעולם רוני לא הכחיש כי עבר השתלת שיער. ווין רוני, שחקנה של נבחרת הכדורגל האנגלית מנצ׳סטר, בחר לעבור השתלת שיער כאשר התחיל להקריח בעיקר בקדמת הראש. המצב שלו היה אופטימלי לניתוח שכן ההתקרחות היתה קטנה יחסית, והיו שטחים רבים בעורפו היכולים לספק את קווצות השיער עבור ההשתלה.

אנחנו עדיין לא יודעים מה יעלה בגורל של השיער של ווין רוני ואם השתלת השיער שלו תחזיק עוד חמש או עשר שנים, אבל אנחנו כבר יכולים לנחש מה אייל גולן חושב על השתלת השיער שהוא עבר.

הזמר המזרחי שבשנים האחרונות מתהדר בקרחת ובקעקוע, כנראה הבין שהטרנד עכשיו לכוכבים זה שמותר להיות קירחים, כל עוד זה בכל הראש. וכעת הוא דואג להסתפר באופן קבוע ואף להבליט את הקרחת שלו. ברוס וויליס למשל ידוע כאחד הגברים הסקסיים בעולם, והוא קירח. מה תגידו על זה?