הדמיית שיער היא השתלת השיער החדשה 

גברים רבים סובלים מהתקרחות בשלב זה או אחר בחייהם, דבר המבטיח את מקומם של עיסקי השתלות השיער לגברים. הטכנולוגיה שלנו מתפתחת כל יום, אפליקציות חדשות צצות, מכוניות נוסעות על חשמל, אפשר לשלוט בכל החשמל בבית באמצעות שלט… ואפשר גם להדמות שיער במקום להשתיל שיער!
הדמיית השיער, או מיקרו-פיגמנטציה, היא תהליך חדש יחסית לטיפול בהתקרחות אצל גברים, וכעת תורם לגברים רבים המתמודדים עם התקרחות ולא רוצים, או לא יכולים לפנות להשתלות שיער.

 

הדמיית שיער היא בעצם.. קעקוע. קעקוע גדול המורכב ממאות מיני-קעקועים המדמים את השיערה על הראש בעת יציאתה מהקרקפת לראשונה. הטיפול המקצועי של הדמיית השיער, הנעשה על ידי מומחים להתקרחות לגברים ונשים, נותן לקרחת מראה של גילוח טרי ונקי. נכון, הדמיית שיער לא תיתן לכם את אותו המראה כמו השתלת שיער, אבל חשוב לזכור- השתלת שיער היא תהליך כירורגי לכל דבר! ניתוח, שלו יש זמן החלמה ארוך, כאבים נלווים ולעיתים גם סיבוכים של לאחר הניתוח. הדמיית השיער אינה פולשנית כמו השתלת שיער. אולי בגלל זה היא נעשית פופולארית יותר כל יום שעובר.
בדיוק מסיבה זו טיפולי הדמיית השיער פופולריים במיוחד אצל חולים אונקולוגים, המחלימים ממחלת הסרטן, או עדיין מתמודדים עם הטיפולים, אך בשל הטיפולים אינם רשאיים לעבור השתלת שיער. מטופלים אלו מצאו מפלט בטיפולי הדמיית השיער שכן מרבית הרופאים האונקולוגיים מאשרים להם לעבור את ההליך ללא בעיות צפויות.

בעוד הדמיית השיער עדיין בחיתוליה מבחינת טיפול בהתקרחות אצל נשים, גברים מציפים את מכוני השיער והלייזר על מנת לקבל קצת מהמראה שהיה להם בעבר. אצל נשים הדמיית השיער היא נושא קצת בעייתי יותר. לא הרבה נשים המתמודדות עם התקרחות ושוקלות לעבור השתלת שיער ירצו לשוות לראשן מראה של שיערה שזה עתה יצאה לאוויר העולם. אבל השתלות שיער והדמיות שיער לא מדברות רק על שיער הקרקפת!
הדמיית השיער הראשונה היתה למעשה אצל נשים, המטפלות בגבות דקיקות באמצעות קעקוע קבוע, איפור קבוע, המשווה לגב מראה מעובה יותר. הטכנולוגיה החדישה של הדמיית השיער ממוקצעת יותר מקעקועי האיפור של פעם, והיא אכן אלטרנטיבה חזקה וברורה לכל מי שמתמודד או מתמודדת עם התקרחות.

השתלת שיער פתרונות להתקרחות סיכונים תופעות לוואי

ווין רוני אייל גולן השתלת שיער

כמה עולה השתלת שיער השוואת מחירים

מרפאה מכון להשתלת שיער גברים נשים באזור המרכז